KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17277107
nr 1727 7107
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Daterad - 98, abstrakt komposition. Akvarell, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:32:53
300 kr
350 kr
400 kr